oudekerkgemeente

Wijk- en sectieindeling

De Oude Kerkgemeente is de wijk in het centrum en het noordoosten van Ede en verdeeld in diverse secties. Hieronder treft u aan welke straten tot welke secties behoren, met daarbij de naam van de betreffende sectieouderling (o) en diaken (d). Kijk voor hun contactgegevens op de pagina Kerkenraad. Zij worden ondersteund in hun werk door de bezoekbroeders.

Sectie 1 - H.G. van Eldik (o) en F. van den Brink (d)  
Bezoekbroeder: Geen
Apeldoornseweg, Barteweg, Deelweg, Doesburger Molenweg 11, Doolhoflaan, Goorsteeg (46 t/m 56 even en 60 t/m 136 even), Heidehoek, Hessenlandweg, Hessenpad, Hessenweg, Hoge Valksedijk, Jan Hilgersweg, Nieftweg, Peteweg (6 t/m 10 even en 11 t/m 65 oneven), Schaffelaarsweg, Vossenpad, Wekeromseweg, Wildzoom, Woutersweg, Zonneoordlaan.

Sectie 2 - D. Jansen (o) en F. van den Brink (d) 
Bezoekbroeder: Geen
Achterdoelen, Amsterdamseweg, Arnhemseweg (1 t/m 29 oneven en 2 t/m 16 even), Asakkerhof, Asakkerweg, Boogstraat, Bospoort, Bosrand, Brouwershoef, De Zoom, Detmarlaan, Doelenstraat, Driehoek, Gildestraat, Groot Ginkelseweg, Grotestraat, Heuvelsepad (1 t/m 37 oneven en 2 t/m 24 even en 65 t/m 67 oneven), Hof van Gelderland, Kampstraat, Kerkhoflaan, Kleefseweg, Knuttelweg, Kreelseweg, Kruislaan, Maandereind, Maanderpoort, Markt, Marktstraat, Nizolaan, Notaris Fischerstraat, Otterloseweg, Oude Kerkplein, Planken Wambuisweg, Posthoornstraat, Raadhuisplein, Raadhuisstraat, Randweg, Singel, Slingerboslaan, Stompekamperweg, Tielkemeijerweg, Torenstraat, Van Nieuwenhuijzenweg, Vendelstraat, Verlengde Amsterdamseweg, Verlengde Arnhemseweg, Willem Horstingstraat

Sectie 3 - F. Hardeman (o) en G.J.M. Veerman (d)
Bezoekbroeder: W. van Harn

Arnhemseweg (31 t/m 61 oneven, 65 t/m 83 oneven, 18 t/m 54 even, 58 t/m 122 even), Arthur van Schendellaan, Bergstraat, Cornelis Dopperlaan, De Hooge Vlucht, Diepenbrocklaan, Eikelakkers, Hermenshoek, Heuvelsepad (26 t/m 70 even), Lange Akkers, Lassuslaan, Obrechtlaan, Op den Berg, Oude Arnhemseweg, Paasbergerweg, Park Paasberg, Rontgenlaan, Schaferlaan, Schralenhouw, Sweelincklaan, Van Anrooylaan, Van Eeghenboslaan, Van Okeghemlaan, Vossenakker, Wagenaarlaan, Wiegeraadtlaan, Willem Pijperlaan, Zweerslaan

Sectie 4 - P. Methorst (o) en G.J.M. Veerman (d) 
Bezoekbroeder: W.A. Jochemsen
Brouwerstraat, Buitenzorglaan, Buitenzorgpad, Concordialaan, De Wiek, Graaf Bentincklaan, Ketelstraat, Kuiperplein, Leendert van Zoelenlaan, Molenstraat (144 t/m 152 even), Museumplein, Nieuwe Stationsstraat, Telefoonweg

Sectie 5 - H. Kuiper (o) en C.W. van Kessel (d) 
Bezoekbroeder: Geen
Appelenburg, Bettekamp, Kleefsehoek (2 t/m 244 even)

Sectie 6 - H. Kuiper (o) en C.W. van Kessel (d)
Bezoekbroeder: Geen
Bunschoterpad, Bunschoterplein, Bunschoterweg, Kleefsehoek (246 t/m 488 even en 1 t/m 41 oneven), Molenstraat (5 t/m 45 oneven en 80 t/m 143 even)

Sectie 7- W.A. van Rossum (o) en W. van Wagensveld (d) 
Bezoekbroeder: F.A. van Appeldoorn
Bakkeveen, Balgzand, Beekhuizerzand, Bongeveen, Braamberg, Buurserzand, Dalerveen, Distelberg, Drouwenerzand, Ermerzand, Grote Houtplein, Het Carre, Heuvingerzand, Hogewoud, Kleine Houtplein, Kooiberg, Lagewoud, Mantingerzand, Mauvezand, Meerberg, Molenveen, Noorburgerbos, Noorderhout, Orvelterzand, Parkweide, Reeshofbos, Reulsberg, Scharlakenbos, Slotveen, Sprengenberg, Stakenberg, Sterrenbos, Valkenberg, Vuursteenberg, Waarderhout, Zilverberg, Zuiderhout, Zuiderveen

Sectie 8 - E. van Beek (o) en W. van Wagensveld (d)  
Bezoekbroeder: M. Burggraaf
Ambtsbos, Cannenburgerbos, Corversbos, Cronebos, Echobos, Goorsteeg (2 t/m 44 even), Heremeijesteeg, Houtrakbos, Kalverkampweg, Kleibos, Laan van Kernhem, Laarwoud, Melissenweg, Mollenbos, Oude Lunterseweg, Peteweg (2 t/m 4 even en 1 t/m 9 oneven), Poelbos, Rendelaarsbos, Rijksweg, Schampsteeg, Spanderswoud, Van Peursumsweg, Woutersweg, Zecksteeg

Sectie 9 - M.J. Lamper (o) en A. Teunissen (d) 
Bezoekbroeder: Geen
Broeksteeg,Doesburgerdijk, Doesburger Engweg Doesburger Molenweg (4 t/m 8 even en 3 t/m 9 oneven), Fransesteeg, Kernhemseweg, Krommesteeg, Lunterseweg, Nieuwesteeg. Voorkeursleden woonachtig in: Arkgemeente.

Sectie 10 - J. Hagenbeek (o) en A. Theunissen (d)
Bezoekbroeder: W.T.D.M. de Beer

Voorkeursleden woonachtig in: Ede buiten en Bethelkerkgemeente.

Sectie 11 - P. Metz (o) en H.J.J. van der Sluijs (d)
Bezoekbroeder: A. Stam

Voorkeursleden woonachtig in: Sionkerkgemeente.

Sectie 12 - H.F. van Sorge (o) en H.J.J. van der Sluijs (d)
Bezoekbroeder: R. van Steenbergen

Voorkeursleden woonachtig in: Kleopasgemeente en Nieuwe Kerkgemeente.